יום שלישי, 19 בפברואר 2019

איטום גג רעפים פורטוגזי

גגם רעפים פורטוגזי הוא גג יפהפה שיכו להבליט את הבית שלכם ולגרום לו להיות הכי מיוחד בשכונה. עם זאת, איטום גג רעפים היא לא משימה פשוטה בכלל ואם אתם רוצים לאטום אותו כדאי שתפנו לקבלן איטום שמבין עניין. כיצד מתבצע האיטום? מי יכול לעזור לכם? למה זה כזה חשוב?

מתי יש לאטום גג רעפים פורטוגזי?

גג רעפים פורטוגזי הוא גג רעפים יפהפה ומיוחד שלא רואים הרבה בארץ. לגג הרעפים יש יתרונות רבים מלבד העובדה שהוא יפה, אך עליהם לא נרחיב יותר מידי. על מה שכן נרחיב זו חשיבות האיטום של גג הרעפים ממש כמו כל גג אחר. אם לא תאטמו את הגג יהיה לכם חורף לא פשוט ומלא בנזילות, כאשר איטום בחודשי החורף יהיה גם מסובך ויקר. אם אתם רוצים חיים שקטים ואיכותיים אתם צריכים לאטום את גג הרעפים כבר בתקופת הקיץ כאשר חם, ואז יותר קבלני איטום יהיו פנויים והמחירים יהיו נמוכים יותר, וכמובן לא יהיה חשש לנזילות כלל וכלל.

מי יכול לאטום גג רעפים פורטוגזי?

כדי לבצע איטום גג רעפים פורטוגזי יש לדבר עם קבלן איטום מוסמך. קבלן האיטום יכול לעזור לכם לספר לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לקבל כולל השיטות לאיטום גג רעפים וכמובן המחיר שהן כוללות. יש כמה שיטות לאטום גג רעפים אך השיטה הטובה ביותר היא עם יריעות ביטומניות. בכל מקרה השיטה לא חשובה כמו איכותו ומקצועיותו של קבלן האיטום כיוון שגם השיטה הכי טובה שיש לא תהיה יעילה אם היא לא תיושם בצורה מדויקת.

איטום גג רעפים

כיצד מתבצע איטום גג רעפים פורטוגזי? 

איטום גגות רעפים מתבצע אחרי תכנון מדויק ש לקבלן האיטום. יש צורך להבין מה מצב הגג, האם יש רעפים שבורים וכמובן האם יש שיטת איטום קודמת שעוד נמצאת עליו. אם יש שכתב איטום ישנה יותר יש להסיר אותה ורק לאחר מכן להניח את שכבת האיטום החדשה. יריעות ביטומניות עם שיפועים נכונים לניקוז המים תהיה השיטה הכי טובה שיש כיוון שהיריעות עמידות מאוד לאורך זמן, והן יכולות להיות מונחות מתחת לרעפים כך שאין פגיעה אסתטית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה